10 راه علمی، برای جذاب‌تر شدن| لباس دونی

۱۰ راه علمی، برای جذاب‌تر شدن

در این مقاله  قصد داریم«۱۰ راه علمی، برای جذاب‌تر شدن» را به شما پیشنهادکنیم. همه‌ی ما علاقه داریم که مورد توجه قرار بگیریم و در چشم دیگران جذاب‌تر به نظر برسیم. برخی تصور می‌کنند که افراد جذاب، به طور ذاتی از این موهبت برخوردار هستند اما جذابیت فقط ژنتیکی نیست. تحقیقات نشان می‌دهد که افراد جذاب می‌توانند ۱۴٪ بیشتر از بقیه‌ مردم پول در‌بیاورند.

۱. سرت را بالا بگیر

مردم معمولا استخوان‌های فک را نشانه‌ی جذابیت می‌دانند. مردان و زنانی که چانه خود را بالا می‌گیرند از نظر روانشناختی دارای اعتماد به نفس بیشتری هستند. بنابراین سعی کنید سر را بالا نگه دارید.

یکی از راه‌های علمی جذابیت بالا نگه داشتن سر است.| لباس دونی

۲. عینک آفتابی بزنید

عینک های آفتابی از چشمان محافظت و در عین حال هاله‌ای از ابهام و کنجکاوی درباره‌ چشم‌های فرد ایجاد می‌کنند. چشم‌ها منبع عظیم اطلاعات و یکی از نقاط آسیب‌پذیر انسان هستند. پس اگر سعی دارید عاشقانه و رمانتیک به‌نظر برسید، رمز‌ و راز صورتتان را بیشتر کنید.

دومین راه علمی جذاب‌تر شدن عینک آفتابی زدن است| لباس دونی

۳. سطح آدرنالین خود را زیاد کنید

سومین راه علمی، برای جذاب‌تر شدن، اگر می‌خواهید تاثیرگذار به نظر برسید به فکر یک کار هیجان انگیزتر باشید! تحقیقات نشان داده که آدرنالین خاصیت جذابیت دارد و به آرامش اعصاب شما به طرز عجیبی کمک می‌کند که می‌توانید روی هر چیزی که می‌خواهید تمرکز کنید.

سومین راه علمی، جذاب‌تر شدن انجام کارهای هیجان انگیز است| لباس دونی

۴. لطیف‌تر فکر کنید

یکی دیگر از راه‌های جذاب‌تر شدن لطیف تر فکر کنید. خانم ها یک مرد خشن و بزرگ می‌خواهند، نه؟! البته نه همیشه. مطالعات نشان داد که مردان با خصلت‌های مردانه و درک لطافت‌های خانمانه بسیار جذاب هستند. اگر عاشق تی‌شرت صورتی رنگتان هستید همان را بپوشید و اگر احساساتتان لطیف است، آن‌ها را نشان دهید. بیشتر با شریکتان صادق باشید. این کار باعث بالارفتن اعتماد به‌نفستان می‌شود.

لطیف‌تر فکر کنید، یکی از راه‌های جذاب‌تر شدن| لباس دونی

۵. بیش از اندازه عطر یا ادکلن نزنید

اسپری بدن، ادکلن و عطرها همگی قدرت بیشتر یا کمتر جذاب نشان دادن یک شخص را دارند.

بیشتر از اندازه عطر نزنید، یکی از راه‌‌های جذاب‌تر شدن| لباس دونی

۶. لبخند نزنید یا بیشتر لبخند بزنید

تحقیقات نشان می‌دهد که افراد خوشحال مدت بیشتری از ارتباط جنسی لذت می‌برند. از دیدگاه خانم‌ها، مردانی که مغرور و خجالتی هستند نسبت به مردانی که زیاد لبخند می‌زنند طرفدار بیشتری دارند! در تضاد این موضوع از نظر آقایان، خانم‌هایی که خوشحال هستند و می‌خندند خیلی جذاب‌تر هستند.

لبخند زدن یکی از راه‌های علمی جذاب‌تر شدن است|لباس دونی

۷. مراقب موهای صورت خود باشید

اگرچه بعضی از خانم‌ها، مردان ریش‌دار را ترجیح می‌دهند ولی طبق مطالعات رفتاری منتشر شده، بیشتر خانم‌ها مردان بدون ریش را دوست دارند. تحقیقات نشان می‌دهد که جذابیت ریش برای خانم‌ها وابسته به سنشان تعریف می‌شود.  خانم‌ها در سنینی که بیشترین درجه از باروری را دارند، مردان با ته‌ریش را می‌پسندند.

داشتن ریش راه جذاب‌تر شدن|لباس دونی

۸.عضو یک گروه باشید

افراد دوست دارند که وقتی در یک گروه هستند جذاب به‌نظر برسند. چون مغز، صورت افراد را به صورت گروهی پردازش می‌کند نه به صورت شخصی. اگر با افراد جذاب احاطه شده باشید، جذاب‌تر به نظر می‌رسید. اگر می‌خواهید یک عکس فوق العاده داشته باشید«گروه‌ها از بهترین انتخاب‌ها هستند».

در گروه‌ها جذاب‌تر به‌نظر می‌رسید| لباس دونی

۹. روی شکل بدنتان کار کنید

شکل بدن نقش مهمی را در جذابیت ایفا می‌کندکه شما می‌توانید آن‌ها را کنترل کنید. خانم‌ها! مردها، گودی کمر تا باسن با ۴۵.۵ درجه را بیشتر دوست دارند. چون هرچه گودی کمر بیشتر باشد، بچه در شکم مادر پشتوانه‌ بهتری دارد.

حفظ سلامتی و شکل بدن راه علمی جذاب‌تر شدن|لباس دونی

۱۰. قرمز بپوشید

«۱۰ راه علمی، برای جذاب‌تر شدن»  قرمز پوشیدن است. طبق تحقیقات انجام شده، خانم‌ها بیشتر جذب مردانی می‌شوند که قرمز می‌پوشند و بالعکس. رنگ قرمز شمار ا جذاب‌تر نشان می‌دهد.

قرمز پوشیدن راه جذاب‌تر شدن| لباس دونی

 

یادداشت: از آنجا که این نوشته در مورد انواع بدن صحبت می‌کند، باید این مسئله را روشن کرد که: هر نوع بدنی کاملاً خوب است و افراد مختلف سلیقه‌های مختلفی دارند. این مطالعات به میانگین جامعه نگاه می‌کنند ، بنابراین با احتیاط و نه پذیرش کامل مطلب را بخوانید.

نوشته ایجاد شد 9

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا