سرویس چت آنلاین یک سوپرمن است!| لباس دونی

سرویس چت آنلاین یک سوپرمن است!

سرویس چت آنلاین یک سوپرمن است!  با وجود پیشرفت تکنولوژی، هنوز هم بسیاری از ما ترجیح می‌دهیم در محل خرید کنیم و حساسیتمان برای خرید غیرحضوری دو برابر می‌شود. هزاران فکر به ذهنمان خطور می‌کند. مثلا ممکن است قطعه‌ای از لپ‌‍تاپ درست کار نکند، یا تصویر این ساعت گول‌زنک باشد و با سلیقه‌مان درست از آب در نیاید، بسته‌بندی‌اش آب دوغ خیاری باشد و هزار و یک فکر دیگر که ما را از خرید آنلاین منصرف سازد.
در این یادداشت از راه‌حلی رونمایی می‌کنیم که یک فروشگاه می‌تواند برای خریدی امن‌ در آستین بپروراند و به واسطه آن نگرانی مشتری در خرید آنلاینِ کالاهایی هم‌چون ساعت را به چالش بکشد. راه‌حلی که به آن «چت‌باکس»، «چت آنلاین» و یا «جعبه گفتگو» می‌گویند.

این یادداشت می‌خواهد به این سوال پاسخ دهد که چت‌آنلاین چگونه می‌تواند غبار اضطراب و نگرانی را از ما بگیرد و به خرید آنلاین ساعت متقاعدمان سازد؟

اطلاعات خرید را سریع و آسان کسب کنید

از چت آنلاینی که به هنگام ورود در یک فروشگاه آنلاین بالا می‌آید و شما را به گفتگو تشویق می‌کند، غافل نشوید.
این جعبه می‌تواند همه علامت‌های سوال شما را در خرید محصول پاسخ دهد. هر چه ارتباط کلامی شما با فروشنده بیش‌تر باشد، شما به گزینه مورد نظرتان برای خرید نزدیک‌تر خواهید بود. پس پرسش‌هایتان را مطرح کنید و دست‌کمش نگیرید. جعبه گفتگو به شما کمک می‌کند.

از یک «این‌کاره» سوال بپرسید

پشت هر سرویس چت آنلاین یک کارشناس نشسته است؛ یک متخصص که برای همه سوالات شما جوابی دقیق، مطمئن و درست دارد. او همان کسی است که مسئولیت همه جواب‌هایش را به عهده می‌گیرد، او یک «این کاره» است.
می‌خواهید از مراحل خرید سر در بیاورید؟ می‌خواهید چیزی در مورد گارانتی و ضمانت‌نامه ساعت محبوب‌تان بدانید؟ می‌خواهید از خدمات پس از فروش و پیشنهادات ویژه، اطلاعاتی دم دست‌تان داشته باشید (یادتان باشد که کارشناسان در اغلب موارد پیشنهاد درست برای شما دارند؟) جواب همه‌ی این سوال‌ها پیش اوست. پس اعتماد کنید و محصول خود را مطمئن بخرید.

بهتر ارزیابی و انتخاب کنید

تا به حال برای شما هم پیش آمده که به فروشگاه بروید و بعد از چند سوال، از نگاه فروشنده بخوانید که وقت تصمیم‌گیری است «یا بخر و یا فروشگاه را ترک کن!» و یا برگه بالای سر او که بر آن نوشته «توقف بی‌جا مانع کسب است»، شما را معذب کند؟
جعبه گفتگو از این موضوع مُبرّا است. در این‌جا هیچ خبری از نگاه‌های ملامت‌گر صاحبان فروشگاه نیست، هیچ برگه‌ای نیست که هشدار دهد «توقف بی‌جا مانع کسب است» و فروشنده خود برای گفتگو با شما پیش‌قدم می‌شود.

سرویس چت آنلاین یک سوپرمن است!| لباس دونی

  در هر ساعت از شبانه‌‌روز خرید کنید

درب کم‌تر فروشگاهی در هر زمان از روز و یا شب به روی شما باز است. فروشگاه‌های آنلاین نیز با آن همه ادعا ساعت کاری محدودی دارند و اگر در ساعتی به جز ساعت تعیین شده به آن مراجعه کنید و یا سوالی به چت گفتگو ببرید، هر گونه جوابی را به ساعت اداری موکول می‌کنند.
با وجود این فروشگاه‌هایی هستند که در هر ساعت از شبانه‌روز دغدغه خریدِ شما را جواب دهند؛ یکی از این اندک فروشگاه‌ها که در ۲۴ ساعت شبانه‌روز پا به رکاب است و فروشندگانش در چت باکس حاضر و آماده گفتگو اند، فروشگاه ساعت تیک تاک است.

گفتگو در جعبه گفتگو یا چت‌آنلاین و یا چت‌باکس با کارشناسان فروش، انتخابی بهتر، راحت‌تر و امن‌تر به همراه دارد.

 

وبسایت http://khane-saat.ir
نوشته ایجاد شد 40

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا